До Дня міста Вінниці планується відкриття Пам’ятного знаку медичним працівникам - учасникам Революції Гідності та АТО На сесії Вінницької обласної ради 7 скликання 24 березня 2017 року було прийнято рішення про встановлення на території медичного коледжу ім. Д.К.Заболотного Пам’ятного знаку медичним працівникам - учасникам Революції Гідності та АТО.

  Ініціаторами даного проекту виступили лікарі –вінничани, які рятували життя людей під час подій на Майдані та в зоні проведення антитерористичної операції.

  У часи політичної нестабільності та воєнних дій медичні працівники гідно виконують свої професійні обов’язки, не зважаючи на ризик втратити життя. Переважна більшість медиків ідуть на фронт добровільно, декотрі з них, на жаль, не повертаються. На сьогоднішній день в Україні загинуло 72 людини, які надавали медичну допомогу з 22 областей нашої держави. Серед них 33 - мали фахову медичну освіту.

  Вінниччина понесла найбільші втрати серед медичних працівників. Це такі люди:

  • Вашеняк Віталій Петрович;
  • Кацабін Сергій Борисович;
  • Менюк Станіслав Петрович;
  • Соколовський Віктор Іванович;
  • Шевчук Микола Захарович.
  • Троє загиблих закінчили медичні навчальні заклади Вінниці:
  • Герасимчук Дмитро Миколайович;
  • Кондратюк Олександр Іванович;
  • Рокіцький Сергій Дмитрович.

  Проект втілює группа авторів - Данилюк Борис та Данилюк Ольга, (Івано-Франківськ), художник України Оврах Володимир (Вінниця).

  Цей меморіал буде знаком поваги та вшанування пам’яті медиків з усієї України, які віддали своє життя, надаючи допомогу захисникам суверенітету та територіальної цілісності нашої країни.

  Було досягнуто спільного висновку, що найкращим місцем встановлення пам’ятного знаку є територія Вінницького медичного коледжу ім. Д.К. Заболотного.

  Збір коштів на виготовлення пам’ятного знаку відбувається за підтримки Всеукраїнський Благодійний Фонд "За Своїх"

  Реквізити фонду: БО "ВБФ "За Своїх" ідент. Код 38635486, ПАТ "УкрСиббанк" МФО 351005 р/р 26001444614500."

  В призначенні платежу вказувати наступне: Благодійний внесок на пам’ятник медикам.

  Свій внесок також можна перерахувати на карту ПриватБанку 4149 4378 5810 3102 на ім’я Счастлива Є.Ф. (призначення платежу "благодійний внесок на пам’ятник медикам")

  Контакти оргкомітету: 096 8691005, 095 7825446 (Козак Юрій Дмитрович).