29 квітня 2017 року в Чернятинському коледжі ВНАУ відбулась зустріч випускників відділення механізації с. г. 1987 р.

  Промайнуло вже 30 років, як студенти Чернятинського радгоспу-технікуму захистили дипломні проекти одержали дипломи техніка-механіка і вирушили у самостійне життя.

  Летять роки, а як хочеться зустрітися з одногрупниками, згадати студентські будні, викладачів які навчали і виховували, походити по алеях і коридорах рідного технікуму, згадати перше кохання, доторкнутися до студентської юності.

  Відклали усі свої щоденні справи і прибули на зустріч: Зубік Ірина, Мазуркевич Лілія, Котляр Олександр, Черкіс Віктор, Нікітченко Андрій, Войтишен Михайло,Шаповалюк Олександр, Городецький Віктор, Рогач Петро, Горин Олександр, Виідалко Олександр, Сарафенюк Олександр, Костюк Віталій, Веренько Ігор.

  Кожен мав можливість розповісти, чого досяг і як склалося життя після закінчення технікуму. Про сім’ю, дітей та онуків, чим знімається в даний час. Згадали і вшанували одногрупників які перейшли у вічність: Зубік В’ячеслав, Мазуркевич Віктор, Грушко Віктор.

  До випускників звернувся директор Чернятинського коледжу ВНАУ Огороднік Олександр Васильович, який привітав випускників у стінах коледжу, розповів про завдання які вирішує колектив і перспективи розвитку коледжу. Тодішній завідувач відділення Кордонець Михайло Каленикович розповів про досягнення і традиції відділення.

  Викладачі, які навчали випускників Спендовський Олександр Григорович, Півторак Анатолій Пилипович, Шоп’як Богдан Ярославович згадали як виконували з випускниками курсові і дипломні проекти, як закладали садки і ягідники, як працювали на будівництві суспільно-побутового корпусу.

  Випускники передали вітання викладачам і працівникам коледжу, подякували за набуті знання і життєвий досвід.

  До наступних зустрічей у стінах рідного коледжу!!!