На минулому тижні на базі ДНЗ «Сонечко» с.Стодульці відбувся семінар завідувачів ДНЗ району.

  Окрім завідувачів дошкільними закладами, до участі у семінарі були запрошені Стодулецький сільський голова Голубенко Л.Р. та представник управління з питань нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки Жмеринського району - начальник караулу ДППЧ - 8 м.Жмеринки Войчишин А.В.

  З вітальним словом до учасників семінару та запрошених звернулась начальник відділу освіти Цимбал І.В. У своєму виступі вона наголосила на важливості налагодження партненрський стосунків між власниками дошкільних закладів та завідувачами. Адже лише спільні зусилля дають можливість поступово створювати в дитячих садках комфортні умови для перебування в них дітей, що, в свою чергу, сприяє підвищення іміджу закладу на рівні територіальної громади.

  Голубенко Л.Р., як власник закладу, проаналізувала заходи по відновленню роботи дошкільної установи з моменту її відкриття після тривалої перерви та перспективу на майбутнє.

  Завідувач закладом Мазур Н.П. ознайомила учасників семінару із предметним розвивальним середовищем ДНЗ та експонатами народознавчої кімнати та етнографічного музею, який тогоріч було перебано у користування дошкільному закладу.

  В практичній частині присутні переглянули відкрите занятття з дітьми старшої підгрупи «Пригоди у лісі», яке підготувала вихователь Сеник П.П. Активну участь у підготовці та проведенні даного заходу приймав Войчишин А.В., начальник караулу ДППЧ - 8 м.Жмеринки. Діти із задоволенням декламували приказки та прислів’я, вірші про правила поведінки з вогнем у довкіллі, перетворювались в казкових персонажів та з великим єнтузіазмом вступили до загону юних пожежників.

  В теоретичній частині семінару відбулось обговорення питань морально-патріотичного виховання дошкільників засобами інтегрованої осітньої діяльності. Досвідом роботи з даного напрямку виховання поділились завідувачі ДНЗ «Дзвіночок» смт. Браїлів та «Вишенька» с.Кудіївці Довгань Н.А.та Шпак Н.П.

  Як підсумок роботи семінару, методистом РМК Яременюк С.М. було презентовано методичні рекомендації щодо облаштування та змістового наповненя нородознавчих куточків та куточків національної символіки.

  Відділ освіти та РМК висловлює щиру вдячність власнику закладу Голубенко Л.Р. за організацію та активну участь у проведенні семінару та Войчишину А.В. за допомогу у організації та проведенні відкритого заходу в рамках єдиної державної системи цивільного захисту у 2017 році.