У кожного часу свої цінності та моральні принципи. Єднальним елементом усіх часів народів є шанобливе ставлення до природи, примноження її багатств. Любов до природи – велике й складне почуття. Вона формує в молодого покоління прихильність до рідної землі, а з віком стає невід’ємною складовою людського буття.

  Члени шкільного лісництва «Паросток», педагогічний колектив та технічний персонал Коростівецької ЗОШ І-ІІ ст.. щорічно беруть участь у посадці лісу.

  Така праця має важливе значення для збереження природи в цілому. Минулого року на пагорбах за селом було засаджено паростки сосни кримської, абрикоси звичайної, каштана кінського. Але не всі саджанці прижились. Тому цього року з ініціативи Жмеринського лісгоспу вирішено оновити насадження сосни кримської та звільнити всі молоді деревця від минулорічної сухої трави. Найголовніше у цій справі є те, що дітям прививається любов, бережливе ставлення до природи та виховується працьовитість.

  Любо – мило дивитися на молоді насадження, яким через десятки років належить стати могутнім лісом, милувати людське око, приносити задоволення від відпочинку та користь для здоров’я людини.

  Відпочиваючи чи просто гуляючи лісом, ми повинні пам’ятати, що прийшли в гості й потрібно берегти все, що нас оточує. Недаремно в народі кажуть: «Хто не жаліє природу, той сам собі шкодить».

  Вчитель біології Коростівецької ЗОШ І-ІІ ст.. Ярова І.В.