Семінар – нарада з відповідальними особами сільських та селищної рад за ведення реєстрації місця проживання громадян відбулась 12 квітня 2016 року під керівництвом першого заступник голови райдержадміністрації Олександра Монастирського, за участю заступника голови райдержадміністрації Юрія Колесника, завідувача Жмеринського РС Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області Павла Качановецького, заступника керівника апарату, начальника відділу організаційно – кадрової роботи апарату райдержадміністрації Людмили Слащук.

  На початку наради Олександр Монастирський акцентував увагу присутніх на проведенні в районі двомісячника благоустрою. Закликав присутніх сумлінно віднестись до загальнодержавної справи та подбати про упорядкування підвідомчих територій.

  Олександр Іванович розповів про загальнорайонні заходи з нагоди відзначення 30 – ї роковини Чорнобильської трагедії, Дня Перемоги у Другій світовій війні. Закликав належним чином долучитись до відзначення даних знаменних дат, особливу увагу приділити постраждалим під час аварії на Чорнобильській АЕС та ветеранам Другої Світової війни.

  Після загальних питань перейшли до основного питання порядку денного – здійснення реєстрації місця проживання органами місцевого самоврядування. З питань відкриття рахунків для перерахування адміністративного збору перед присутніми виступив начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Гамарник. Він озвучив код, за допомогою якого в казначействі потрібно відкрити даний рахунок для сплати населенням адміністративного збору.

  Багато запитань у присутніх викликав виступ завідувача Жмеринського РС Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області Павла Качановецького, який довів до відома присутніх у деталях всю процедуру проведення реєстрації місця проживання громадян згідно нововведень, прийнятими Кабінетом Міністрів України. Виступаючий зазначив, що наразі поки не працює електронна база на державному рівні тимчасово реєстрація здійснюватиметься на паперових та електронних носіях.

  Учасники наради цікавились кожним нюансом проведення реєстрації. Зокрема, реєстрацією іноземних громадян, накладення штрафу за порушення термінів реєстрації, створення в області єдиної комплексної системи захисту інформації, що буде надаватись органами реєстрації до Єдиного державного демографічного реєстру та внесення пропозицій щодо забезпечення сільських, селищних, міських рад необхідними технічними умовами та засобами криптографічного захисту інформації.

  На всі запитання присутніх надано роз’яснювальні відповіді.

  По завершенню наради заступника голови райдержадміністрації Юрія Колесника заступника керівника апарату, начальника відділу організаційно – кадрової роботи апарату райдержадміністрації Людмили Слащук довели до відома присутніх план заходів зі сприяння підготовці пропозицій щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад області на 2016 рік..