Під час чергового засідання комісії з питань захисту прав дитини 25 квітня 2017 року під головуванням першого заступника голови Жмеринської райдержадміністрації О. Монастирського було розглянуто 2 питання.

  Про стан злочинності і правопорушень серед дітей і неповнолітніх району за І квартал 2017 року членів комісії інформував старший інспектор ювенальної превенції Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області В.Шитов.

  Зокрема, ним відзначено, що в першому кварталі 2017 року на території району дітьми та неповнолітніми скоєно 2 кримінальних і 2 адміністративних правопорушення. Також слово мали начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Н.Довгополюк, директор РЦСССДМ Р.Осіпчук.

  Друге питання, озвучене заступником начальника відділу працевлаштування населення Жмеринського міськрайонного центру зайнятості Н.Поліщук, стосувалося сприяння зайнятості дитини, позбавленої батьківського піклування, яка проживає у прийомній сім’ї. В ході обговорення даного питання виступили О.Монастирський, Н.Довгополюк, Р,Осіпчук, начальник відділу охорони здоров’я О.Ярмоленко та головний спеціаліст служби у справах дітей О.Грубська. Райдержадміністрацією спільно з центром зайнятості буде вжито заходів щодо пошуку вакансій для працевлаштування хлопця (за згодою прийомних батьків) на умовах, які відповідають нормам чинного законодавства про працю неповнолітніх.