24 квітня 2017 року в селі Потоки у місцевій ЗОШ І-ІІ ст., відбувся перший районний відбірковий етап Всеукраїнського спортивного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім'я». Організували змагання директор школи Олександр Борисович Соколенко та вчитель фізичного виховання Денис Борисович Лановий. У веселій та дотепній конкурсній програмі із 10 видів випробувань змагалось 7 родин. Переможцем стала сім'я Муравйових Руслана і Галини та їх сина Максима.

  Друге місце посіла родина Чопиків Степана і Оксани, син Артем, а третіми призерами стали Стореженко Олег і Юлія із сином Даном. Всі учасники фестивалю отримали гарний настрій, згуртування родин і спільний сімейний відпочинок. Переможців та призерів змагань відзначив грамотами начальник відділу у справах молоді та спорту, голова райради ФСТ «Колос» (на громадських засадах) Марчук Василь Михайлович, а пам’ятними сувенірами сільський голова Коломієць Петро Іванович. Грамотами від директора школи, за активну участь у змаганні були нагороджені всі сім’ї учасники цього спортивного заходу.

  Спортивне свято в Северинівці

  16 квітня 2017 року на спортивній базі села Северинівки розпочалась перша спартакіада Северинівської об’єднаної територіальної громади. Організатори провели змагання з малого футболу і волейболу серед чоловічих та жіночих команд. Спочатку на футбольному полі зустрілись команди «Юність» (гравці 1993 р.н. та молодші) та «Стріла» (1986 р.н. - 2002 р.н.) у цій грі перемогу святкували молодші футболісти з рахунком 2:1.

  У протистоянні команд «Сокіл» (гравці 1975 р.н.-1985 р.н.) та «Ветеран» перемогли з рахунком 2:0 ветерани. У змаганнях з волейболу серед жінок прийняли участь волейболістки 1991 р.н. і молодші, яким протистояли спортсменки 1990 р.н. та старші. У цікавій грі з рахунком 3:1 кращими виявились молодші спортсменки.

  Серед чоловіків, волейбольна команда, до якої увійшли гравці 1990 р.н. і молодші зустрічалась із спортсменами, що народились у 1989 році та старшими. У цьому двобої перемогу з рахунком 3:0 святкували більш досвідчені волейболісти.

  Після завершення змагань переможці були відзначені призами від об’єднаної територіальної громади (голова– Олександр Христюк) та спонсора приватного підприємця Артема Базюка. Під час проведення змагань панувала дружня і святкова атмосфера. Фізкультурники отримали масу позитивних емоцій та гарний настрій. По завершені всі учасники відсвяткували за круглим столом Великоднє свято.

  Відділ молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»