Закликав голова райдержадміністрації Олег Легеза під час оперативної наради з питань соціально – економічного розвитку району, яка відбулась за участю першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Монастирського, заступника голови райдержадміністрації Олега Матвієнка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ 21 квітня 2017 року.

  За інформацією начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександра Ярмоленка в районі успішно стартувала програма по реімбурсації , що дало можливість вплинути на доступність медичних препаратів для населення.

  Після інформації директора районного цен6тру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Руслана Осіпчука щодо обстеження умов проживання родин учасників антитерористичної операції на Сході України, голова райдержадміністрації дав доручення узагальнити всі найболючіші та найактуальніші проблеми учасників бойових дій з метою їх оперативного вирішення.

  Про заходи, які відбудуться в закладах освіти інформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Інна Цимбал.

  Про проведення спортивних заходів, зокрема військово - патріотичних змагань «Сокіл – Джура» серед учнівської молоді доповів начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Василь Марчук.

  Про хід підготовки до відзначення в районі Дня Чорнобильської трагедії та Дня Перемоги на нацизмом у Другій Світовій війні доповіла начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Оксана Сокол.