Закликав перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський під час засідання організаційного комітету з нагоди відзначення 31 – річниці Чорнобильської трагедії. Засідання відбулось за участю голів громадських організацій « Жмеринська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» Галини Варлахової, «Інваліди Чорнобиля» Віталія Дремуха, представників райдержадміністрації та районного будинку культури 21 квітня 2017 року.

  Присутні обговорили план заходів, серед яких: в загальноосвітніх та інших навчальних закладах пройдуть лекції, бесіди, круглі столи та інші просвітницькі заходи щодо наслідків Чорнобильської катастрофи, героїзму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

  В закладах культури району відбудуться тематичні експозиції, виставки фотоматеріалів, творів мистецтва та літератури відповідної тематики.

  В територіальних громадах будуть проведені зустрічі членів громадських організацій ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, громадян, що постраждали внаслідок аварії, сімей загиблих та померлих ліквідаторів з керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з метою обговорення і сприяння у вирішенні їхніх проблем, задоволенні нагальних потреб.

  Загальнорайонні заходи відбудуться 26 квітня 2017 року. В залі засідань районної ради об 11 год. планується проведення урочистих зборів за участю керівництва райдержадміністрації, районної ради, ліквідаторів аварії та вдів ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Захід продовжиться біля пам’ятника ліквідаторам Чорнобильської трагедії у вигляді мітингу – реквієму та покладанні корзин та квітів.