З приходом весни завжди з'являється хороший настрій. Весна дарує нам різноманітні свята, серед яких одне з найбільших християнських, яке символізує торжество віри та початок нового життя – Воскресіння Господнє.

  Писанка слугує символом Великодня. Розписування яєць – це справжнє мистецтво. Школярі Тарасівської школи щорічно працюють над розписуванням яєць, проводять виставки, конкурси, а в день свята відносять їх до місцевого храму.

  Та з приходом настоятеля храму о.Олега діти ще більше зацікавилися, згуртувалися. Він любить, коли звучить дитячий сміх, коли посміхаються люди. Тому і організував хресний хід від с. Возновець до с.Тарасівки. Мені запали в душу його слова: «Давайте сіяти зерна любові, а не розбрату на нашій землі». І взагалі, настоятель храму зумів зацікавити не тільки людей похилого віку, а й дітей. А теплота, добре ласкаве слово, людяне ставлення до людей завжди знаходило відгук у діях та словах жителів села. Приємно і те, що місцева влада завжди подає руку допомоги в проведенні таких заходів. Так сталося і тепер: було підготовлено бутерброди, зварено рибацьку юшку, приготовлено маленькі святкові подарунки для дітей.

  В понеділок церковні дзвони сіл Возновець та Тарасівки скликали людей на хресний хід. Жителі села Возновець дружньою ходою із піснями та доброзичливими вітаннями дійшли до села Тарасівки. Зустрілися біля хреста при в ході в с.Тарасівку, де відбувся Молебень, а потім всі разом попрямували до храму Іоанна Богослова.

Там було організовано зав. бібліотекою с.Тарасівки Козаченко Ж.А. та зав.клубом с.Возновець Явнич А.М., педагогом–організатором школи Мартиняк О.М. ігри та розваги, виконували веснянки, декламували віршики про весну. Старші навчали менших водити хороводи, співати веснянок.

  А потім було організовано святковий обід. Щиро дякували всі настоятелю храму за такий чудовий день, керівництву села, директору місцевої школи за вміння підтримати і надати допомогу. Це свято шанувалось ще нашими предками і мало низку цікавих обрядів, про які розповідали дітям дорослі та старожили села. Тож нехай малинові дзвони Великодня принесуть у наші оселі радість, віру, мир, надію і любов.

  Христос Воскрес!

  Голова ветеранської організації при Тарасівській сільській раді Мартиняк Г.П.