Повідомляємо про те, що з 30 травня по 2 червня 2017 року в Республіці Узбекистан у Центральному павільйоні Національної виставкової компанії «Узекспоцентр» (м. Ташкент) проходитиме XІІ Міжнародна спеціалізована виставка-ярмарка сучасного обладнання та технологій для сільського господарства «Uzbekistan Agrotech Expo - 2017».

  Виставка включає наступні тематичні напрямки: переробка плодоовочевої продукції, молока, м’яса та риби; виготовлення хлібобулочних виробів; ветеринарія; етикетки, поліграфія, упаковка; захист рослин та ін.., за якими проводитимуся семінари.

  Контактна особа А. Хакімов, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

  Отримати додаткову інформацію можна на сайті виставки http://agrominitech.mfer.uz або за електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..