Посмішка дитини - чи не найголовніше в нашому житті. Всі наші вчинки, дії і труди повинні направлятися на те, щоб діти посміхались і були щасливими, адже гасло «Діти – це наше майбутнє» - не просто слова. Тому, не випадково так співпало, що саме маленькі жителі Жмеринського району напередодні світлого свята Великодня потрапили у казку розважального комплексу «Ігроманія» в місті Вінниця. Захід відбувався під патронатом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.

  20 дітей з багатодітних сімей і родин учасників АТО з сіл Жуковці, Сідава, Щученці, в супроводі головного спеціаліста відділу у справах молоді та спорту Жмеринської райдержадміністрації Тетяни Кабаровської та педагога організатора Жуковецької школи Любові Гринік мали змогу отримати масу позитивних емоцій граючись в боулінг, на ігрових автоматах,стрибаючи на батутах та катаючись на машинках. Директор ігрового центру Козак Андрій особисто зустрічав діток і організував їм частування смаколиками, за що йому велика подяка.

  На цьому розважальна програма не завершилась. Після ігрового центру діти відвідали ще й зоопарк. Знову смакували смачною піцою і солодощами.

  Для здійснення поїздки та повноцінного відпочинку спонсорську допомогу надав депутат районної ради, керівник ФГ «Кравчука» Віктор Кравчук. Діти , батьки та керівництво райдержадміністрації висловлюють йому щиру подяку.