Повідомляємо, що триває річна програма грантів проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м’ясомолочному секторах, впровадження нових технологій переробки і післяврожайної обробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків її збуту.

  Заявки приймаються до 27 грудня 2017 року та розглядаються по мірі надходження.

  Програма розрахована на сільгоспвиробників – представників малого та середнього бізнесу незалежно від організаційної форми господарювання.

  Також повідомляємо, що Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації має можливість організувати проведення вебінарів з експертами проекту USAID для підготовки проектних пропозицій на здобуття гранту. Для отримання кваліфікованих консультацій від експертів проекту USAID будуть формуватися групи по 10-15 чоловік та проводитись дистанційне навчання по підготовці проектних пропозицій.

  Перший вебінар планується провести на початку травня 2017 року.

  Запис для участі у вебінарах проводиться в Управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації за адресою: м. Жмеринка, вул. Центральна,9, контактна особа Бойченко Олена Юріївна, тел. 2-28-27.

  Більше інформації про грант можна знайти за посиланням: https://www.facebook.com/usaid.ards/posts/710561322459783:0