Серед весняних свят українців особливим багатством обрядових дій і звичаїв вирізняється Великдень. Приготування до цього свята є особливими. Не оминула і ця традиція бібліотеку Чернятинського коледжу ВНАУ.

  Її співробітники Людмила Буровська, Людмила Барда, Тамара Волкотруб організували виставку пасхальних рушничків та кошиків і запросили народну майстриню с. Северинівки Євгенію Ковальчук, керівника гуртка декоративно – ужиткового мистецтва м. Жмеринки Вікторію Панову та її вихованців Ганну Проць, Анастасію Мокрицьку.

  Всі присутні дізналися багато цікавих розповідей про писанкарство. З вступним словом про свята весняного періоду виступив Аркадій Волкотруб, заступник директора з виховної роботи. Далі майстрині розповіли про писанки та їх значення у Великдень для людей. Вони повідомили студентам, що означає кожен з кольорів. Червоний – добро, радість, кохання; жовтий – небесне світило; зелений – життя; блакитний – небо; коричневий – земля; чорний – ніч, потойбіччя та техніку роботи з писачком.

  З великим задоволенням і натхненням працювали студенти груп першого курсу спеціальностей «Облік і оподаткування» - Максим Ільєв, Олеся Кубай, Діана Остап`юк, Вікторія Корпалюк, Ігор Сайненко, Ольга Паладій, Дмитро Брисюк, Владислав Тарнавський, Анна Шевчук, Діана Костюк та студент спеціальності «Агроінженерія» - Олег Бойко. Всі учасники майстер-класу після закінчення роботи повезли додому готові писанки на згадку про проведений захід.