В єдиній молитві за Україну злились серця учасників третього благодійного концерту, організованим відділом освіти райдержадміністрації під патронатом голови райдержадміністрації Олега Легези та голови районної ради Василя Малярчука.

  Кожен із учасників заходу долучився до благодійного збору коштів, кидаючи у скриньку гроші.

  На початку концерту присутніх привітали та подякували за небайдужість перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський та заступник голови районної ради Володимир Бігас.

  Вони передали вітання від очільників району та висловили сподівання, що наші віра та надія зроблять свій внесок в перемогу України! Побажали Миру та розквіту нашій державі і всім українцям.

  Слова, з якими ведуча – директор районного Будинку творчості школярів та юнацтва Алла Ланова, зверталась до залу зворушували душі присутніх, пробуджували гордість за захисників, які віддано боронять кордони нашої держави.

  Після символічної композиції про трагічну та водночас героїчну історію України дівчата у вишиванках винесли на сцену портрети загиблих земляків під час Революції Гідності та антитерористичної операції. У скорботі зал вшанував їхню пам'ять хвилиною мовчання.

  Ведуча оголосила прізвища всіх жителів району та міста, які загинули за свободу України.

  Кожен із номерів художньої самодіяльності був пронизаний патріотизмом, примушував присутніх захоплюватись юними талантами та стримувати сльози. Бурхливими оплесками супроводжувались танцювальні композиції, вокальні номери, декламування віршів у виконанні школярів та вчителів. Особливою родзинкою концерту став виступ сина учасника антитерористичної операції, учня Біликовецького НВК Артема Бесараби, який продекламував вірш «Мій тато - герой.

  Начальник відділу освіти райдержадміністрації Інна Цимбал в своїй промові зазначила,що майбутнє нашої країни залежить від кожного з нас. А з такими талановитими, небайдужими дітьми Україна матиме гідне майбутнє. Вона привітала всіх із Великоднім святом, побажала миру, злагоди та добра.

  Під час заходу організаційним комітетом відбувся підрахунок коштів. Заступник голови батьківського комітету Станіславчицької ЗОШ І – ІІІ ст. Тетяна Репей, голова учнівського самоврядування Жмеринщини району Альона Юрченко оголосили результати благодійного збору.

  Цьогоріч сума зібраних коштів становить 15593 грн. Вирішено дану суму спрямувати на збір Великодніх кошиків для земляків, учасників антитерористичної операції на Сході України. Передасть на передову районна громадська організація Всеукраїнське об’єднання «Українці разом».