В березні місяці 2017 року в районну державну адміністрацію звернулось 42 громадянина з різними проблемами, здебільшого у їхніх зверненнях порушувались питання соціального захисту, у т.ч. щодо виділення матеріальної допомоги на лікування, а також виділення матеріальної допомоги сім»ям учасників АТО , а також виникали питання про надання земельних ділянок під ОСГ, оформлення субсидій, ремонт доріг, замінна аварійних стовпів.

  Значна частина звернень стосувалася питань пов’язаних із земельним законодавством, а саме оформлення права на земельні частки(паї) в порядку спадкування.

  Головою райдержадміністрації було здійснено 2 виїзних прийоми громадян з робочою групою до складу якої входять керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, для виявлення і оперативного вирішення проблем, що турбують жителів територіальних громад району, надання їм консультативної допомоги відповідно до вимог чинного законодавства,

  Усі звернення вирішувались в межах компетенції, громадянам надавались обґрунтовані роз’яснення порушених ними питань відповідно до вимог чинного законодавства, звернення інвалідів війни розглядались і вирішувались в першочерговому порядку

  Було здійснено передбачену законодавством перевірку стану роботи із зверненнями громадян у виконкомах місцевих рад . В ході перевірок виявлені поодинокі факти порушення строків розгляду звернень громадян та ведення діловодства.

  Л.Кондратюк, головний спеціаліст по роботі із зверненнями громадян