Позачергова сесія районної ради, яка відбулась 6 квітня 2017 року розпочалась із вшанування хвилиною мовчання пам’яті Демидівського сільського голови Браславця Івана Петровича, який 20 березня 2017 року передчасно відійшов у вічність.

  Голова районної ради Василь Малярчук інформував присутніх про кадрові зміни в районі. А саме, в міжсесійний період призначено заступника голови райдержадміністрації – Матвієнка Олега Олексійовича та начальника відділу у Жмеринському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області – Гуліцьку Атоніну Володимирівну.

  За активну життєву позицію, сумлінне виконання обов’язків, високі досягнення на ниві розвитку культури та з нагоди ювілейної дати керівники району Почесною грамотою привітали директора районного будинку культури Людмилу Доноаге.

  Після чого депутати перейшли до розгляду питань життєдіяльності району, які потребують термінового вирішення. Зокрема, зміни до бюджету в частині видатків на галузь охорони здоров’я та освіти.

  Так, збільшено доходи загального фонду районного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів на окремі захворювання, видатки на лікування хворих на цукровий діабет. Виділено кошти на ремонт ФАПу с. Коростівці.

  Виділено кошти на виплату заробітної плати технічним працівникам освітніх закладів та на розвиток спортивно – масової роботи.

  За зміни по фінансових питаннях депутати проголосували одностайно.

  Про намір утеплення та підвищення енергоефективності адміністративної будівлі районної ради та райдержадміністрації та належне упорядкування площі перед будівлею інформував голова районної ради Василь Малярчук . Районні обранці одностайно проголосували за надання дозволу на розроблення проектно – кошторисної документації.

  Визначились депутати із кандидатурою для нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною». Ним став депутат районної ради 7 скликання, депутат Вінницької обласної Ради 4,5 скликань, голова правління асоціації «Вінницяцукор» Микола Власюк.

  Виділено кошти до програми військово – патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби в Збройних Силах України на період з 2016 – 2020 рр. З даного питання інформував перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський.

  Затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок трьох жителів району.

  По завершенню начальник відділу освіти Інна Цимбал анонсувала проведення силами учнів та вчителів району благодійного концерту, який відбудеться 10 квітня 2017 року об 11 год. в районному будинку культури.