Одним із основних питань, на яких базується державна політика в галузі охорони праці є проведення навчань з даної тематики.

  З метою оновлення та перевірки знань з питань охорони праці у посадових осіб та спеціалістів підприємств, установ та організацій Жмеринського району управління соціального захисту населення райдержадміністрації за участю фахівців Вінницького учбово-виробничого комбінату «Сигнал» організували 5-6 квітня 2017 року відповідне навчання.

  В плані роботи семінару буде проведено лекції з питань охорони праці та електробезпеки, а також екзаменування слухачів та видача посвідчень.

  Відкрив роботу семінару перший заступник голови Жмеринської районної державної адміністрації О.Монастирський. Він наголосив на важливості даного заходу, закликав зі всією відповідальністю поставитися до заняття та використати можливість отримати додаткові знання. Представив аудиторії гостей – заступника директора учбово-виробничого комбінату «Сигнал» В.Яковенка та менеджера Л.Марценюк. Зачитав склад комісії з перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб, спеціалістів підприємств, установ та організацій району, виконання службових обов’язків яких пов’язано із забезпеченням безпечних і нешкідливих умов праці.

  Управління соціального захисту населення райдержадміністрації на семінарі представляли заступник начальника управління, начальник відділу праці І.Тарануха та головний спеціаліст відділу І.Купчик.