В кожному закладі освіти військово-патріотичне виховання молоді є окремим напрямом річного плану виховної роботи. Військово-патріотичне виховання здійснюється насамперед у навчально-виховному процесі, де в студентів закладається фундамент глибоких знань, формуються світогляд, національна самосвідомість. Завданнями військово-патріотичного виховання молоді є: формування почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей; виховання громадянських почуттів і свідомості, поваги до Конституції та інших законів України, соціальної активності і відповідальності за доручені державні та громадські справи.

  Згідно плану виховної роботи на минулому тижні в актовій залі коледжу відбулася зустріч з випускниками та батьками студентів учасниками АТО «Герої серед нас», яку підготувала Валентина Котеля, голова методичного об’єднання кураторів академічних груп, з учасниками художньої самодіяльності коледжу за сприянням Людмили Галімової, культорганізатора коледжу. В програмі заходу були використані мультимедійні презентації, буктрейлери про внесок і участь у військових діях на Сході України кожного з гостей.

  Велику увагу було приділено вшануванню пам’яті випускника коледжу Тараса Шпіганєвича. Видано книгу та подаровано батькам «Він не прагнув померти, Він любив це життя», демонстровано документальний фільм «Тарасу Шпіганєвичу присвячується».

  Зі словами вдячності та підтримки захисників України виступила мати бойового побратима Тараса – Войтович Валентина Володимирівна. Як мати-волонтерка, постійно організовує та здійснює допомогу бійцям АТО сама і спонукає до цього інших.

  Багато теплих слів, військово-патріотичних пісень та поезій прозвучало на адресу українських воїнів-захисників. Валентина Котеля щиро виконала пісні з репертуару Христини Панасюк та Катерини Бужинської. Неординарними були військово-патріотичні композиції, які виконувались під музичний супровід гітари та флейти - «Я дочекаюсь тебе» у виконанні Людмили Галімової та доньки учасника АТО Ганни Амзаєвої, студентки групи БО-21,«Присягу двічі не дають» у виконанні Руслана Грипичука, студента групи М-12.

  Ще запорізькі козаки, коли нам волю здобували,

  Шаблею вправлялись залюбки та жартувать не забували…

  Ці слова додали оптимістичної ноти заходу завдяки гумористичній сценці про настанови матері сину, який твердо вирішив служити в Армії. Артистично виконали свої ролі Вікторія Слободян, студентка групи БО-31 та Ярослав Шандор, студент групи ЕР-42.

  Увесь матеріал заходу майстерно представили ведучі Ярослав Карпінський, голова студентського самоврядування коледжу та Ірина Чмих, студентка групи БО-21.

  Герої творять історію, герої формують обличчя світу – вчора, сьогодні і завтра, бо вони готові віддати все, і в тому числі своє життя за Батьківщину, за народ, за майбутнє…. Про них варто знімати фільми, писати книги та розповідати прийдешнім поколінням. Ми повинні зробити все, щоб про них не забули та довести усьому світові, що Україна була, є і буде. І ніхто не сміє посягати на її незалежність і суверенітет.

  Слава Україні! Героям Слава!