Минулого тижня в читальній залі КЗ "Жмеринська центральна районна бібліотека ім. В. П. Вовкодава" відбулася світська вечірка (зустріч друзів, знайомих для спільного проведення часу, відпочинку в невимушеній обстановці), присвячена 65-річчю від дня народження відомого у нашому місті журналіста, громадського діяча Олексія Андрійовича Гамарника під назвою "Самобутній поет, журналіст, патріот…".

  Привітати ювіляра зібралися представники Жмеринської державної адміністрації, члени міськрайонного літературного об'єднання "Калинове гроно", козаки-побратими, колеги по перу та просто добрі друзі.

  Ведучі вечірки Валентина Підлісна та Лариса Тупчій розповіли про життєвий і творчий шлях нашого земляка, підготували перегляд літератури, на якому було представлено багатогранну діяльність ювіляра. Приємним дарунком від Олексія Андрійовича для присутніх стала нова поетична збірка "Шляхом долі", кілька примірників якої щойно побачило світ. Крім вітань, квітів та подарунків для ювіляра звучали пісні у виконанні сестер Іванни та Анжеліки Мельник, Ольги Буряченко та Галини Ставіноги.