Під такою назвою відбулось свято творчості талановитої молоді, обмеженої фізичними можливостями, але наділені божим даром творити.

  Організатори свята: працівники районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, районного будинку культури створили найкращі умови для проведення заходу на високому рівні.

  У фойє районного будинку культури відбулась виставка робіт особливих дітей. Велике враження на присутніх справляли малюнки, картини із бісеру, випалювання по дереву, поробки із паперу, пластиліну, ін.

  Привітати учасників заходу прибув перший заступник голова райдержадміністрації Олександр Монастирський, який подякував дітям за віру в себе, талант, активну життєву позицію, творчість, допитливість. Побажав впевненості у собі, у своїх силах, вірити в свій успіх, у свою велику мету, в свою щасливу долю!

  До слів привітань приєднались директор районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Руслан Осіпчук, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Оксана Сокол,головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Кабаровська.

  За участь у ІУ Жмеринському районному фестивалі творчості дітей та молоді з функціональними можливостями 16 учасників було нагороджено Подяками райдержадміністрації, районної ради, пам’ятними подарунками, солодощами.

  Подарунками було нагороджено і найменших учасників заходу. Їх вручила головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Кабаровська.

  Веселий настрій учасникам фестивалю дарували вокальний колектив «Соловейко», гуморист Юрій Зозуля, юні співаки Богдан Галанський та Анна Кудрявська.

  Після урочистого заходу та концертної програми діти радо взяли участь в майстер – класах по виготовленню великодніх сувенірів, розмальовуванні тваринок із глини, виготовленні фігурок із пластиліну. По завершенню учасники фестивалю прикріпили символічних голубів до карти України та зробили загальне фото на пам’ять.

  Даний захід на довго запам’ятається дітям цікавою програмою, гарним спілкуванням, душевною атмосферою.