Жмеринський міськрайонний центр зайнятості повідомляє, що оновлено форму та порядок подання звіту № 3-ПН

  Наказом Мінсоцполітики України від 5 грудня 2016 р. № 1476 викладено в новій редакції форму звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та Порядок її подання.

  Насамперед, необхідно звернути увагу на змінені строки подання звітності — якщо раніше вони складали 10 робочих днів з дати відкриття вакансії, то наразі їх суттєво скорочено й за наявності попиту на робочу силу (вакансії) форму № 3-ПН слід подавати не пізніше ніж через 3 робочі дні з дати відкриття вакансії.

  Також змінено й деякі дані, які мають бути наведені у звітності. Зокрема, у розділі І «Основні дані про вакансії» графу про розмір заробітної плати розбито на дві — в одній слід буде зазначати розмір зарплати з урахуванням основної заробітної плати, премій, надбавок та інших заохочувальних і компенсаційних виплат, в іншій — виключно розмір основної заробітної плати. Натомість з форми № 3-ПН виключено пункт, в якому роботодавець вказував, чи бажає він укомплектувати вакансію за сприяння центру зайнятості.

  Також тепер роботодавець визначатиме й вид звітності — первинна або уточнювальна. Первинна звітність подається з метою інформування про наявність попиту на робочу силу (вакансії), а уточнювальна — в разі необхідності на заміну первинної та містить уточнення характеристик вакансії.

  Наказ №1476 набирає чинності з 07лютого 2017 року, тобто з дня його офіційного опублікування.