Перший заступник голови Жмеринської райдержадміністрації О.Монастирський взяв участь у засіданні лідерів учнівського самоврядування шкіл району. Захід відбувся 28 березня 2017 року в залі засідань районної ради за участю керівника виконавчого апарату районної ради О.Радіної, головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації Ж.Твердохліб, методиста відділу А.Лукової, директора районного будинку творчості дітей та юнацтва А.Ланової, вчителів загальноосвітніх шкіл.

  В ході зібрання молоді активісти мали змогу з перших вуст отримати інформацію про роботу органів місцевого самоврядування та виконавчої гілки влади.

  Про устрій та принцип діяльності районної ради розповіла О.Радіна.

  Під час своєї промови О.Монастирський акцентував увагу на понятті «лідер», ознаках лідерства, значенні його в колективі, а ще відповідальності, яку має усвідомити той, хто показав свою першість, свою перевагу і готовність вести за собою. Олександр Іванович запевнив, що таких активних молодих людей обов’язково чекає велике майбутнє. Далі перший заступник голови райдержадміністрації детально зупинився на структурі, функціях, діяльності підрозділів, розподілі обов’язків і значенні у життєдіяльності адміністративної одиниці, яке має орган виконавчої влади - районна державна адміністрація. Також поінформував про правила і умови прийняття на державну службу до органів виконавчої влади, про проведення конкурсу, його етапи. Відповів на запитання аудиторії. Школярів зацікавив принцип роботи соціальних служб району.

  Для учасників заходу було проведено екскурсію приміщеннями райдержадміністрації та районної ради.

  Після оглядин лідери учнівського самоврядування та їхні наставники зібралися знову в залі засідань для проведення дебатів.