28 березня 2017 року о 10.00 год. в приміщенні Жмеринського міськрайонного центру зайнятості відбулось засідання “Круглого столу” за участю соціальних партнерів та роботодавців на тему:«Організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру. Скористайтесь шансом раціонально розподілити кошти та використати підтримку держави». Організатором проведення громадської акції є Жмеринський міськрайонний центр зайнятості.

  Основна мета зустрічі:

  • обговорення актуальних проблем соціального захисту населення;
  • вирішення питання зайнятості безробітних;
  • поширення інформації про послуги, які надає державна служба зайнятості.

  У засіданні взяли участь - перший заступник голови Жмеринської районної державної адміністрації – Олександр Монастирський, начальник Жмеринсього Райавтодору – Олександр Навроцький, голови 8 сільських (селищної) рад Жмеринського району.

  Відкрила засідання директор Жмеринського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Когут. Вона поінформувала про стан ринку праці в районі, ознайомила із пріоритетними напрямками роботи центру зайнятості з питань сприяння зайнятості населення на 2017 рік та результати спільної діяльності щодо залучення безробітних до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

  Продовжив зустріч перший заступник голови Жмеринської районної адміністрації Олександр Монастирський, який розповів про роль органів виконавчої влади та служби зайнятості в забезпеченні фінансування громадських робіт. Він зауважив, що проведення громадських робіт має завжди очевидну користь: для громади – підтримка благоустрою місцевої території, для учасників залучених до робіт – тимчасова зайнятість і додаткове матеріальне забезпечення,адже кінцева мета це чистота нашого району.

  Учасники засідання «круглого столу» взяли активну участь в обговоренні теми. Прикладом активної співпраці зі службою зайнятості щодо організації громадських робіт є Браїлівська селищна та Станіславчицька сільська ради. Так, завдяки участі в них безробітні мали змогу не лише отримати реальний заробіток, а й принести користь громаді.

  Також висловив вдячність фахівцям центру зайнятості керівник Жмеринського райавтодору за допомогу в організації по залученню безробітних до участі у громадських роботах з утримання в належному стані придорожніх смуг.

  Під час зустрічі були обговорені та презентовані нові форми роботи та сервіси Державної служби зайнятості, підведені підсумки співпраці та досягнуто домовленості про подальшу тісну співпрацю, яка сприятиме підвищенню рівня зайнятості населення. Фахівці служби зайнятості завжди готові надати можливу допомогу з питань працевлаштування та підбору працівників

  Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Сметанська