Жмеринським районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді завершено відвідування сімей мобілізованих для участі в АТО.

  5-7 квітня 2016 року спеціалістами центру спільно із представниками сільських рад були охоплені роботою сім’ї учасників АТО Северинівської та Станіславчинських територіальних громад. Комісійно відвідано та складено соціальні паспорти у 24 сім’ях.

  Соціальний паспорт - працівники Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді заповнють тільки з виїздом на місце проживання сім’ї. Вписуються не лише особисті проблеми учасника АТО, але й членів його сім’ї. У "соціальних паспортах" визначено все: проблеми працевлаштування, житлові та земельні питання, оздоровлення дітей, влаштування дітей до закладів освіти, психологічна і правова допомога. А також різні конкретні речі, які можуть виникати в людини, яка повернулася із передової.

  У Жмеринському районі мобілізовано при 1-6 хвилях мобілізації 357 осіб з них 148 демобілізовано всі сім’ї охоплені роботою центру та сільських рад на першому місці серед проблем Жмеринських учасників АТО - надання земельних ділянок.