Свій славний ювілей - 30 – річчя з дня створення відзначила Жмеринська районна організація ветеранів.

  В районному будинку культури 23 березня 2017 року було велелюдно. В цей знаменний день людей поважного віку прийшли вітати керівництво району, громадські організації, керівники територіальних громад, служби та установи району, які плідно співпрацюють із ветеранською організацією.

  На початку заходу під проникливі слова ведучих учасники заходу вшанували хвилиною мовчання загиблих захисників України, ветеранів всіх військових конфліктів, в яких брали участь наші земляки. До пам’ятника загиблих воїнів Другої Світової війни було делеговано голів первинних організацій для покладання корзини квітів від загалу.

  Із словами великої вдячності за співпрацю до голів первинних ветеранських організацій, очільників району, керівників територіальних громад, установ району звернувся голова районної ветеранської організації Анатолій Паламарчук. Він ознайомив присутніх із історією зародження та розвитку ветеранської організації, відмітив всіх очільників ветеранської організації з 1987 року, їхній вклад у розвиток ветеранського руху.

  У своєму виступі голова Жмеринської районної ради Василь Малярчук зазначив, що в ці дні відзначаємо 73 річниця визволення Вінниччини від нацистських загарбників. Тому ми велику шану та повагу складаємо ветеранам Другої світової війни, людям, які внесли великий вклад у відбудову держави в повоєнний період, тим, хто сьогодні активно працює на розвиток нашої держави.

  Він подякував учасникам ветеранського руху за приклад патріотизму, мужності та оптимізму та побажав активного довголіття та міцного здоров’я. До слів привітань приєднався перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський. Він низько вклонився всім ветеранам за самовідданість, мужність, витримку та терпіння. Побажав добра, благополуччя та Божого благословення!

  За вагомий особистий внесок у розбудову ветеранського руху району, захист інтересів людей похилого віку, патріотичне виховання молоді, активну життєву позицію очільники району нагородили Подякою голову ветеранської організації Анатолія Паламарчука та подарували альбом для розміщення світлин, які закарбують найяскравіші події із життя ветеранської організації

  Своїх побратимів привітав генерал – майор, голова комітету ветеранів війни та військової служби обласної організації ветеранів Володимир Мазур, який вручив голові Жмеринської ветеранської організації Анатолію Паламарчуку орден «Єдність та воля».

  З вдячністю за плідну співпрацю напрямку реалізації соціальних програм, спрямованих на захист прав ветеранів, активну громадську позицію до членів ветеранської організації звернулась голова Жмеринської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Сіткевич, яка вручила цінного подарунка.

  За значний внесок роботу в напрямку соціального захисту ветеранів , патріотичного виховання молоді керівники району разом із головою районної організації ветеранів нагородили відзнакою «За заслуги перед ветеранами» генерального директора ТОВ «БІО Агро», депутата Вінницької обласної Ради Івана Кухаренка, відзнакою «За високі досягнення» - Олександра Монастирського, медаллю «За заслуги перед громадою» - генерального директора ТОВ «Курланд», депутата районної ради Тетяну Федоренко, голів первинних ветеранських організацій, сільського та селищного голів. Відзнаку «За професійність» отримала відповідальний секретар, член президії районної ради ветеранів Олена Дуб. «За розвиток Українського Спорту» - голова ради ветеранів спорту Павло Бойцун та начальник відділу у справах молоді та спорту Василь Марчук. За сприяння у розвитку ветеранського руху, високий професіоналізм і відповідальність грамотами було нагороджено 28 жителів району.

  По завершенню заходу голова Чернятинської первинної ветеранської організації Ніна Корчмарук від усієї ветеранської когорти подякувала очільнику громадської організації Анатолію Паламарчуку за високий професіоналізм, наполегливість та активну життєву позицію та вручила ікони та коровай.

  Душевну атмосферу, гарний настрій дарували учасникам заходу працівники та вихованці районного будинку культури. Від усього загалу всім артистам на чолі із художнім керівником Тетяною Скримою було висловлено щирі слова подяки.