В період з 20 березня по 20 квітня в Україні буде проводитись Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом “Забезпечуючи найголовніше”.

  Звертаємось до Вас з проханням підтримати ініціативу Товариства Червоного Хреста на користь милосердя і надати посильну благодійну допомогу в будь-якій прийнятній для Вас та Вашого трудового колективу формі і кількості.

  Адже люди, що її сьогодні надзвичайно потребують , будуть вдячні Вам за будь-яку увагу.

  В разі Вашої згоди, просимо надавати фінансову допомогу на : Р/р 26001060509598, банк ПАТ КБ “ Приватбанк” МФО 302689, ЄДРПОУ 02940109 Призначення платежу: на статутну діяльність ТЧХУ

  Товариство Червоного Хреста України – добровільна гуманітарна всеукраїнська громадська організація.

  Основною метою діяльності Товариства є захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил і органам охорони здоров’я, сприяння органам державної влади України у їх діяльності в гуманітарній сфері.

  Завдяки масштабам своєї роботи, широким міжнародним зв’язкам Товариство Червоного Хреста є провідною неурядовою організацією, яка займається благодійною діяльністю.

  Жмеринська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України у Вінницькій області об’єднує 130 первинних осередків та більш як 6 тисяч членів Товариства.

  Діяльність МРО в 2016 р.:

  • надання адресної допомоги самотнім громадянам похилого віку, інвалідам, іншим малозахищеним категоріям населення – 568 чол.
  • Допомога потерпілим при надзвичайних ситуаціях – 155 чол.
  • Навчання населення першій допомозі – підготовлено 58 інструкторів
  • Соціальна підтримка внутрішньо переміщених осіб з Криму і східних регіонів України -259 чол., видано продуктові ваучері – 62 чол.
  • медико – соціальний супровід хворих на мультирезистентну форму туберкульозу, попередження ВІЛ – інфекцій / СНІДу по програмі глобального фонду
  • підготовка і залучення до роботи молодих волонтерів Червоного Хреста – 6 чол.
  • Поширення знань з міжнародного гуманітарного права та основоположних принципів Міжнародного червонохресного Руху.

  Товариство Червоного Хреста України є неприбутковою громадською організацією, основні джерела доходу – членські внески та пожертви.

  Не будьте байдужими. Допоможіть співвітчизникам!

  Сповідаємось на Вашу підтримку !

  Л.С. Сіткевич, голова Жмеринської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України у Вінницькій області