До Всесвітнього дня поезії працівники Жмеринської центральної районної бібліотеки підготували та провели літературно-музичний вернісаж «Поезія- це «дивний лік», який розпочали з творчості видатного сина українського народу Т. Г. Шевченка. Його твори читали переможниця Міскрайонного конкурсу читців «Кобзар і Україна» 2017року Іванна Мельник та учасники шевченківського конкурсу учні НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –гімназія» Софія Гречіна та Наталя Павлюк.

  Вірші талановитої української поетеси О. Теліги читали учні НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –гімназія» Анна Кушнір, Яна Олійник, Анастасія Сітнікова. Нікого не залишила байдужим поетична композиція Світлани Шамрай, присвячена подіям в Україні. Власний вірш про любов до України зачитав викладач ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник літературного гуртка «Паростки надії» Віталій Оніщишин.

  Також на захід завітали юні та енергійні, закохані в творчість та життя дівчата - студентки Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, учасники ансамблю «Mezzoforte». Вони виконували пісні на слова Т. Г. Шевченка «Утоптала стежичку», І. Я. Франка «Човен» та О. Теліги «Танго» і авторську композицію керівника ансамблю Вероніки Ганай «Роман».

  Працівники Жмеринської ЦРБ вдячні за співпрацю Жмеринській дирекції кіновідеомережі та кіновідеопрокату.