З нагоди відзначення 203-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка 16 березня 2017 року у м.Тульчин в училищі культури відбувся традиційний обласний конкурс читців «Кобзар і Україна», який проводиться уже 23 роки поспіль. Учасниками конкурсу стали читці зі всіх районів Вінницької області. Крім творів Шевченка дуже багато учасників читали вірші і прозу, присвячену воїнам АТО, героям Небесної Сотні, патріотичну поезію, присвячену Україні.

  Організатори конкурсу – управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації та обласний центр народної творчості.

  Від КЗ «Жмеринський районний будинок культури» взяли участь - переможниця районного конкурсу читців «Кобзар і Україна» Завальнюк Яна с.Жуківці І вікова категорія, яка виборола І місце та Посвалюк Ангеліна м.Жмеринка ІІ вікова категорія, вона отримала подяку «За участь».

  Всі учасники конкурсу відзначені подяками за участь та отримали літературу українських класиків у подарунок. Переможці конкурсу нагороджені дипломами і книгами «Кобзар» Т.Шевченка.

  КЗ «Жмеринський районний будинок культури»