За підтримки ЄС з 16 березня розпочалася серія навчально-практичних семінарів із застосування кращих європейських практик у розвитку сільських територій в Україні. Перший дводенний семінар стартує у Львові та проходить 16-17 березня за участі представників Мінагрополітики та провідних експертів.

  Ключовими темами семінару є:

  • розвиток сільського господарства та сільських територій в Україні;
  • застосування європейських підходів до розвитку українських сільських територій;
  • вивчення та поширення кращих практик по всій Україні.

  У семінарі беруть участь керівники структурних підрозділів обласних та районних державних адміністрацій, представники територіальних громад, голови сільських та селищних рад, власники агросадиб, члени фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів, представники профільних громадських організацій.

  З учасниками семінару практичним досвідом діляться експерти проекту «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні».

  Програмою семінару передбачено посилення спроможності місцевих органів влади у розробці та впровадженні проектів з розвитку агрорекреаційних кластерів на базі сільськогосподарських кооперативів, обговорення стратегій та концепцій сільського розвитку та сприяння місцевим ініціативам.

  Аналогічні семінари-практикуми планується провести у м. Дніпро та м. Одеса для представників з Одеської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Кіровоградської, Вінницької Донецької, Луганської, Харківської, Полтавської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської та Хмельницької областей.

  За матеріалами прес-служби Мінагрополітики