Незважаючи на складні погодні умови, в Олександрівському сільському клубі було багатолюдно. Місцеві жителі зібрались за участю представників районної, сільської влади та інвесторів обговорити шляхи вирішення нагальних питань громади.

  Участь у зібранні взяли участь голова райдержадміністрації Олег Легеза, заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко, заступник голови районної ради Володимир Бігас, начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Гамарник, заступник начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Ірина Купчик, завідуючий юридичним сектором Юрій Сенько, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Оксана Сокол, заступник директора по збуту Жмеринські ЕМ Ігор Макогон.

  Голова райдержадміністрації Олег Легеза привітав жителів громади, поінформував про соціально – економічний розвиток району, надав конструктивні пропозиції щодо вирішення проблемних питань. А їх в громаді є чимало. І основна - дефіцит сільського бюджету. Адже він на 70% є дотаційним. Єдиним виходом по покращенню ситуацій, на думку районної влади, є залучення потужних інвесторів. Та на це потрібно сприяння жителів громади.

  Про умови діяльності інвесторів на територіях колишніх садків вів мову заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко, закликаючи жителів Олександрівки виважено підходити до підбору інвесторів.

  Учасники зборів підтримали ініціативу очільника району провести зустріч із сільськогосподарниками, які виявили бажання працювати на олександрівських землях, вислухати їхні умови та обрати найбільш вигідні пропозиції для громади та її мешканців.

  У своєму звіті секретар Олександрівської сільської ради Світлана Мазур зазначила всі позитивні зрушення, які відбулись в громаді в 2016 році та окреслила коло проблемних питань.

  Жителі Олександрівки активно ставили питання щодо ремонту доріг, ліній електропередач, об’єднання територіальних громад, тощо.

  На всі запитання професійно надавали відповідь заступник директора по збуту Жмеринські ЕМ Ігор Макогон, начальник фінансового управління Володимир Гамарник, колишній Олександрівський сільський голова Віталій Смачний.

  Перед присутніми виступили дільничні інспектори Юрій Левчекно та Юрій Трач, які розповіли про заходи, які вживаються правоохоронними органами для запобігання злочинів.

  Про діяльність підприємства ПП «Агротал» на землях Олександрівської територіальної громади прозвітував Ігор Білан.

  Подякувала за довіру та підтримку жителів громади генеральний директор ТОВ «Курланд» Тетяна Федоренко. Вона прозвітувала про розмір орендної плати, допомогу закладам соціально –гуманітарної сфери, незахищеним верствам населення, учасникам АТО, ремонт доріг у 2016 році. Запевнила, що підприємство і надалі буде надавати посильну підтримку громаді.

  Багато питань прозвучало від жителів до представника ПРАТ «Техновибух» Олексія Усердіна. Невдовзі підприємство планує в селі виробництво паливних брикетів.