Актуальні питання життєдіяльності Рівської територіальної громади були розглянуті на зборах - сходах, які відбулись 16 березня 2017 року за участю заступника голови райдержадміністрації Олега Матвієнка, заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ірини Купчик, завідуючого юридичним сектором апарату райдержадміністрації Юрія Сенька, начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Оксани Сокол.

  Жителі громади заслухали звіт сільського голови Аліни Гамарник, дільничних інспекторів Юрія Левченка та Юрія Трача, інформацію секретаря сільської ради Ганни Білан та депутата районної ради Віктора Мурашка.

  Голова ветеранської організації Олена Ковальчук проінформувала рівчан про діяльність в напрямку соціального захисту ветеранів громади в 2016 році та склала свої повноваження у зв’язку із станом здоров’я. Присутні оплесками подякували Олені Володимирівні за сумлінну працю та одноголосно обрали нового голову ветеранської організації – Дуднік Ольгу Іванівну.

  Вичерпні відповіді та роз’яснення надав заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко з питань земельних відносин, адміністративно – територіальної реформи, ін. Він закликав жителів Рову виважено віднестись до питання добровільного об’єднання територіального громад та інформував про проведення реформи в районі.

  Про діяльність підприємства ТОВ «Агротал» на території Рівської сільської ради доповів агроном Володимир Веренько.

  На всі питання, що стосувались соціальні виплати, субсидій надала відповідь заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ірина Купчик.