Впродовж лютого-березня 2017 р. в ДНЗ району проведено засідання окружних методичних об’єднань вихователів ДНЗ та вчителів початкових класів з питання наступності в роботи з дітьми старшого дошкільного віку – майбутніми першокласниками.

  Так, 14.02.2017 р. на базі ДНЗ «Сонечко» с.Станіславчик (зав. Шевчук Н.В.) відбулось спільне засідання вчителів початкових класів та вихователів ДНЗ Станіславчицького освітнього округу з проблеми: «Інновації в навчанні дітей математики». В ході засідання присутні відвідали відкрите підгрупове заняття із старшими дошкільниками (вих. Ловчєва Л.М.) та ознайомились із елементами досвіду роботи керівника ОМО Годної А.В. щодо використанння конструктора ЛЕГО під час навчання дітей усної лічби. Слід відзначити , що на перегляд відкритого заняття були запрошені також батьки вихованців.

  09.03.2017 р. відбулось спільне засідання вчителів початкових класів та вихователів ДНЗ Северинівского освітнього округу на базі ДНЗ «Вишенька» с.Кудіївці ( зав. Шпак Н.П.). Учасники засідання познайомились із навчально-методичної базою закладу, відвідали відкрите підгрупове заняття із старшими дошкільниками ( вих. Кочмарук І.В.) та обговорили проблеми адаптації дітей 6 року життя до навчанння у 1 класі. Окрім педагогів, участь у засідання приймала директор Кудіївецької ЗОШ І-ІІ ст. Свічинька О.Т.

  16.03.2017 р. проведено спільні засідання вчителів початкових класів та вихователів ДНЗ двох освітніх округів: Браїлівського - на базі ДНЗ «Малятко» с.Демидівка ( зав. Скопик Т.Ю.) та Северинівського - на базі ДНЗ «Веселка» с. Носківці (зав. Кочмарук Л.В.). Відкриті заняття для своїх колег готували вихователі середньо-старших груп Бріцова Є.В., Цісава Ю.А. та Нагорна Г.М. Дані заняття відзначались ефективністю подачі програмового матеріалу, яскравою наочністю та цікавим етнографічним матеріалом. Слід зауважити, що вихователі ДНЗ с.Носківці Цісава Ю.А. та Нагорна Г.М. значну увагу в роботі з дошкільниками приділяють питанням виховання толерантного ставлення до людей інших національностів, елементам правової освіти.

  Приємним сюрпризом стали обереги, які маленькі носківчани щиро та по-дитячому безпосередньо подарували усім присутнім.

  Усі проведені відкриті заняття пов’язувала спільна мета: вихованння в дітей національної гідності, поваги до народних звичаїв, обрядів, формування усвідомленння себе як громаданина України та формування толерантності по відношенню до людей інших національностей.