На засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Жмеринській райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації О.Матвієнка, яка відбулася 14 березня 2017 року розглянуто питання про оголошення неблагополучним пунктом із захворювання на сказ с.Телелинці та прилеглі до нього території.

  Інформацію щодо випадку сказу червоної лисиці довів до відома учасників засідання в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Жмеринському районі М.Горбатюк.

  Повідомив, що лис забіг до загону з вівцями приватного господарства жителя с.Телелинець та став наносити покуси тваринам. Син господарів, почувши галас у загоні, прибіг та змушений був палицею забити лиса.

  Від трупа було відібрано патологічний матеріал та відправлено на експертизу до Вінницької регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини, де було виявлено збудник сказу.

  На місці події проведено всі необхідні запобіжні заходи – утилізацію трупа, дезінфекцію, щеплення з профілактичною та лікувальною метою тварин.

  З огляду на отриману інформацію комісією прийнято рішення щодо оголошення с.Телелинці та прилеглі до нього території неблагополучним по сказу пунктом, введення в ньому карантинних обмежень. Також затверджено план комплексних заходів, направлених на ліквідацію вогнища сказу.

  Рішення державної надзвичайної протиепізоотичної комісії буде висвітлено в засобах масової інформації та доведено до відома всіх зацікавлених сторін.