Слово «брейн» (від англійського) «brain» в перекладі «мозок», а слово «ринг - дзвінок». Назва гри українською мовою «мозок дзвонить». Ось саме під таким гаслом і пройшла інтелектуальна гра серед територіальних громад Жмеринського району в районному будинку культури 11 березня 2017 року.

  8 команд (с. Чернятин, с. Станіславчик, с.Жуківці, с. Кацмазів, смт.Браїлів, с.Носківці, с.Могилівка, с. Стодульці) протягом 6 годин в напруженій боротьбі змагались за перемогу, яка давалась не так легко, як здається на перший погляд.

  Вже після першого туру стало зрозуміло, що боротьба між командами була запеклою, першість переходила почергово від однієї команди до іншої. Червоною ниткою у всіх запитаннях проходила тематика про українське козацтво і історію України. В результаті перемогу з перевагою в один бал здобула команда «Ерудит» с.Стодульці, друге почесне місце посіла команда «Інтелект» смт.Браїлів, та на третьому місці команда «Меркурій» с.Демидівка.

  Усі учасники та присутні в залі отримали від гри задоволення та багато приємних вражень. Почесне журі, до складу якого увійшли начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації О.Сокол, заступник голови комісії з питань освіти, культури та національно-патріотичного виховання районної ради В.Швець, редактор міськрайонного радіомовлення «Обрій» О.Фальфушинська, інструктор з фізкультурно-спортивної та молодіжної роботи ФСТ «Колос» Т.Кушнір, член міськрайонного літературного об’єднання «Калинове гроно» І.Козловська та художній керівник районного будинку культури Т.Скрима, по закінченню гри провели нагородження учасників і у своєму виступі наголосили про те, що гра була не лише цікавою, але і пізнавальною, за що подякували організаторам – відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації. Ті ж у свою чергу висловили слова вдячності всім, хто був причетний до проведення гри, а саме – керівництву відділу культури райдержадміністрації, районного будинку культури, РЦ СССДМ та усім учасникам і членам журі, які витратили свій час не даремно. Адже все, що ми робимо для людей повернеться кожному сторицею.