Шановні громадяни

  Останнім часом на території Вінницької області почастішали випадки вчинення злочинів відносно жителів нашої області та їх майна.

 За статистикою значна частина таких протиправних діянь вчиняється приїжджими особами з інших регіонів.

  Поліцейські здійснюють всі необхідні заходи для посилення безпеки мешканців нашого регіону, попередження правопорушень, однак ефективність такої роботи зросте з Вашою допомогою.

  Ваша пильність та обережність допоможе попередити можливі протиправні дії приїжджих осіб в вашому населеному пункті.

  З цією метою поліцією впроваджується програми «Чужий».

  Поява підозрілих незнайомців у вашому населеному пункті не має залишитись непоміченою.

  Звертаємося з проханням обов'язково повідомляти органи місцевого самоврядування, дільничного офіцера поліції про появу непрошених гостей, які викликають будь-яку підозру.

  Не будьте байдужими до тих, хто проживає по – сусідству, особливо літніх, самотніх людей, які найчастіше стають жертвами злочинців. А ваша уважність може врятувати їм життя.

  Якщо ж до Вас чи Ваших сусідів завітали підозрілі відвідувачі, які представляються перевіряючими різних державних органів - не соромтесь зателефонувати до організації, яку вони представляють для того, аби переконатись, що ці особи справді там працюють.

  Також одразу телефонуйте до поліції. Будь-яка інформація може допомогти поліцейським попередити вчинення правопорушень.

  Як свідчить практика, досить часто злочинці, у разі виявлення до них уваги, відмовляються від своїх намірів.

  Пам’ятайте, що Жмеринський ВП ГУНП у Вінницькій області зацікавлений у тому, щоб не допустити будь-яких правопорушень відносно громадян. Кожне ваше повідомлення не залишиться поза увагою . Тільки разом ми зможемо забезпечити правопорядок і спокій на Жмеринщині.

  Телефон чергової частини Жмеринського відділу поліції: 2-00-59 або «102».

  Жмеринський ВП ГУНП