В п’ятницю, 10 березня 2017 року головою Жмеринської районної державної адміністрації Олегом Легезою проведено оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій з питань соціально-економічного розвитку району.

  Участь у нараді взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський, а також новопризначений на посаду заступника голови Олег Матвієнко, якого широкому загалу представив очільник району.

  Олег Олексійович Матвієнко не нова людина в районі. Раніше він очолював управління Держгеокадастру у Жмеринському районі, а до останнього часу працював начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації. Народився в м.Вінниця в 1988 році, в 2010 році закінчив Національний університет державної податкової служби України, за фахом юрист. У 2014 році отримав диплом про перепідготовку ІПН Львівського національного аграрного університету за спеціальністю «Землеустрій та кадастр» та отримав кваліфікацію спеціаліст з землеустрою та кадастру.

  В ході наради голова райдержадміністрації поінформував про нараду голови облдержадміністрації з очільниками районів, відзначив роботу управління соціального захисту населення і відділу освіти райдержадміністрації. Керівники управлінь, відділів, установ і організацій доповідали про стан справ у ввірених їм підрозділах, про проведену роботу впродовж поточного тижня, плани на наступний.