Була проведена в залі засідань районної ради за участю заступника голови райдержадміністрації О.Матвієнка, заступника начальника управління агропромислового розвитку Я.Парчевського, головного спеціаліста управління О.Бойченко, фельдшера санітарного відділу дотримання законодавства управління Держпродспоживслужби у Жмеринському районі О.Білої. На семінар запрошено пасічників району, директора ПП «Бджілка» м.Жмеринка А.Лісницького, інженера з охорони праці ТОВ «Курланд» А.Андрущака.

  Вступне слово мав О.Матвієнко, який відзначив важливість розвитку бджільництва для економіки району, наголосив на необхідності співпраці власників пасік з сільськогосподарськими підприємствами, органами влади, запевнив у підтримці галузі сільського господарства районною владою.

  О.Бойченко інформувала учасників наради про державну дотацію на розвиток бджільництва та можливість отримання пільгових кредитів з обласного бюджету.

  О.Біла вела мову про безпечне застосування засобів захисту рослин, їх вплив на бджіл.

  Інформація про відшкодування збитків від загибелі бджіл на медоносах, оброблених отрутохімікатами була доведена А.Лісницьким.

  На завершення зібрання О.Матвієнко наголосив на необхідності посилення роз’яснювальної роботи серед осіб, які займаються бджільництвом з метою запобігання отруєння бджолосімей. А також ще раз нагадав про налагодження співпраці пасічників з сільськими, селищною радами.

  В ході семінару в залі тривала жвава дискусія, аудиторія обговорювала актуальні та проблемні питання галузі, обмінювалася досвідом.