Недарма, мабуть, святкуємо ми жіночий день саме на весні. Так і цього весняного дня в відділенні денного перебування, яке функціонує при територіальному центрі Жмеринського району, для відвідувачів була організована концертно - розважальна програма.

  Привітати зі святом весни, святом кохання прийшли учасники аматорських колективів с. Токарівка та с. Чернятин.

  З особливим натхненням дарували свій спів чоловіки – відвідувачі відділення - Шпіганевич П.Ф., Оріховський О.Д., Мукомела С.М. Звучало багато хороших слів і пісень, присвячених жінкам. Найкращі слова і пісні, від яких в душі розцвітала весна, присвячували жінкам учасники фольклорного колективу «Берегиня» - Підгаєць В.В. та Качур О.В. Звичайно, жінки, як добрі подруги на життєвій дорозі, так і на святі, не могли не допомагати чоловікам, тому чарівний жіночий голос додавав злагодженості, неповторності і гармонійності святу. Тож які б дискусії не точились навколо цього свята, людство завжди буде вшановувати жінку, жінку-мати - корінь життя на землі, ту квітку, промінь якої ніколи не в’яне, а розцвітає з плином життя все ясніше. Весна….Лагідна, загадкова, тендітна. Ми так чекаємо її завжди, але приходить вона раптово, бурхливо, змінюючи все навкруги, пробуджуючи природу і наші почуття.

  Соціальний працівник відділення денного перебування КУ “Терцентр со (нсп) Жмернинського району Вінницької області” Крупельницька Н.М.