7 березня 2017 року проведено єдиний методичний день для працівників Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під час якого розглянуто ведення соціального супроводження дитячого будинку сімейного типу. До заходу долучилась фахівець із соціальної роботи Северинівської об’єднаної територіальної громади Романишена А.А.

  Директор центру Осіпчук Р.В. наголосив що метою соціального супроводження є створення належних умов для забезпечення індивідуальних потреб кожної прийомної дитини та дитини-вихованця у розвитку та вихованні.

  Основним суб’єктом соціального супроводження є центри, тому вирішення багатьох проблем залежить від компетентності працівників, які вчасно виявлять проблему даної родини та допоможуть її вирішити.

  Основна мета заходу - розглянути особову справу дитячого будинку сімейного типу та опрацювати оцінку потреб дитини-вихованця, плану соціального супроводження, та інформації про ефективність функціонування ДБСТ з пропозиціями до індивідуального плану соціального захисту дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

  На завершення обговорили проблемні питання, які виникли під час опрацювання документації, обмінялись досвідом.