Ми – українці, бо ми нація зі своєю мовою, культурою, традиціями, ми живемо на святій українській землі. Мелодійна, красива, багата – не вистачить слів, щоб описати нашу українську мову. У ХХІ столітті ми можемо сміливо, не криючись, спілкуватись нею, вільно, без перешкод. Для того, щоб підкреслити багатогранність нашої мови, різноманітність української літератури, милозвучність народної пісні з 20 по 24 лютого в Коростівецькій ЗОШ І-ІІ ст. проведено тиждень української мови та літератури.

  Традиційно тиждень розпочався урочистою лінійкою, де учні 8 класу запропонували присутнім цікаві факти про українську мову. Протягом тижня педагогом-організатором Новік К.С. проведено конкурс малюнків «Наша мова – барвінкова», де взяли участь 35 учнів школи. Переможців нагороджено грамотами та призами.

  21 та 22 лютого вчителем української мови та літератури Слободянюк О.В.для учнів 5-9 класів проведено лінгвістичний турнір «Слово до слова – зложиться мова». Учасникам запропоновано цікаві завдання з української мови. Учні продемонстрували власні занання та вміння з предмету. Зробили висновки, що всі ми - частина великого народу, який володіє найбільшим скарбом – мовою.

  Кульмінацією тижня стало свято української пісні «Народна пісня – злет душі людської», підготовлене та проведене педагогом-організатором Новік К.С. та учителем музичного мистецтва Семяшкіним С.А. Кожен клас готував пісню. Задушевна, проста, як усе геніальне, вона полонила серця слухачів. На свято завітали бабусі, жительки села Коростовець, для яких пісня – це їхнє життя. Вони заспівали старовинні українські пісні, розказали, за яких обставин ці пісні співалися.

  24 лютого для учнів 5-9 класів проведено літературознавчу вікторину. Вчитель української літератури Лесь А.В. підготував питання про життєвий та творчий шлях Т.Г.Шевченка. Перемогу отримала збірна команда «Шевченкові діти».

  Підводячи підсумки проведеного тижня, учні школи зробили висновок, що мова наша українська – це золотий запас голосу душі народної, з якого виростаємо, яким живемо і завдяки якому маємо велике право та гордість іменуватися народом українським.

  Прес-центр школи