Родина Оранських Валентини Дмитрівни та Ігоря Миколайовича перша прийомна сім’я, яка створена у 2007 році на території Жмеринського району та функціонує досі. Це родина, яка небайдужа до чужого горя, впевнена у своїх силах та має мету. Їх не злякали довгі співбесіди з працівниками Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, вимоги, які поставило перед ними законодавство, все змогли подолати аби взяти на виховання дитя з притулку.

  З першої зустрічі в притулку подружжя зрозуміло, що це та сама дівчинка Вікторія, про яку вони так довго мріяли, проте в неї був ще братик Сашко, який перебував в іншому інтернатному закладі. Після декількох відвідувань сім’я Оранських взяла на виховання двох дітей Вікторію та Сашка. Родина створила усі належні умови, щоб відігріти дитячі серця та допомогти забути усе те жахіття, що їм довелось пережити за минулі роки… Пройшло зовсім небагато часу - прийомні діти стали називати Валентину – мамою, а Ігоря – батьком, тішать їх своїми досягненнями, успішністю...

  Звичайно, важко у нашому жорстокому світі не лише зцілити скалічені дитячі душі, а й захистити їх від образливих слів людей, проте батьківська любов дає сили та терпіння вирішувати усі життєві ситуації.

  Вікторія при розмові з батьками попросила, щоб вони взяли з притулку ще дітей, розповідаючи про те, що дуже важко жити без батьківської підтримки та любові. У червні 2015 р. родина Оранських збільшилася, вони взяли з закладу ще двох братів Максима та Влада. Батько навчає синів тонкощам чоловічої справи. Віка - добра помічниця бабусі та матері. Подружжя намагаються передати дітям увесь свій життєвий досвід, прищепити любов до навчання, праці, передати сімейні традиції тощо.

  Швидко плине час, Сашко вже – студент аграрного коледжу, Максим – студент професійного училища, Влад та Вікторія - старшокласники, діти на порозі самостійного життя, але вони знають що вдома на них чекають люблячі батьки, які підтримають сильним плечем, мудрим словом.

  Хочеться в особі Валентини та Ігоря побажати всім сім’ям, які взяли на себе мужність виховувати покинутих дітей - злагоди, щастя, добробуту, всеохоплюючої любові і всіх благ. Нехай здійсняться всі ваші сонячні мрії. Хай радісно щебечуть ваші діти і світ щасливий іде їм назустріч.

  Шановні жителі Жмеринського району! Якщо Ви хочете більше дізнатися про сімейні форми виховання, звертайтеся в Жмеринський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що знаходиться за адресою: вул. Михайла Грушевського,23(Районний будинок культури). Спеціалісти центру нададуть кваліфіковану відповідь на усі ваші запитання. тел.: (04332) 2-16-44