Голова райдержадміністрації Олег Легеза: «Система держзакупівель ProZorro – вагомий інструмент в боротьбі із корупцією»

  Про закупівлі товарів робіт і послуг згідно розпорядження Кабінету Міністрів України «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів», розпорядження голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія від 21.02.2017 року № 116

«Про ефективне використання бюджетних коштів при здійсненні публічних закупівель» йшлось на нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Легези, за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ.

  Учасники наради поінформували про проведення державних закупівель через систему електронних закупівель в своїх відомствах.

  Всього в районі підключено до системи електронних закупівель 20 районних установ та організацій. За 2016 рік проведено 20 електронних торгів по 5 установах на суму -2427210 грн. в результаті чого було зекономлено 86651,29 грн.

  Голова райдержадміністрації Олег Легеза акцентував увагу присутніх на ефективності використання даної системи закупівель та закликав розпорядників коштів, хто ще не використовує систему – запровадити процедуру електронних закупівель через систему товарів та послуг, вартість яких перевищує 3000 грн.