25 лютого 2017 року в м. Жмеринка в залі засідань районної ради відбулися районні сільські спортивні ігри з шашок серед сільських територіальних громад. У змаганнях прийняли участь 16 команд, 36 спортсменів – шашкістів, які за швейцарською системою із семи турів виборювали першість, як в особистому так і в командному заліку. Переможцем ігор стала команда Браїлівської селищної ради (Резидент Валерій, Самборський Валерій, Слушна Оксана).

Друге місце посіли шашкісти Сербинівської сільської ради ( Любчак Ілля, Богословцев Володимир, Матвеєва Ульяна). Третє місце вибороли шашкісти Станіславчицької сільської ради (Русин Еміль, Лабатюк Олег, Нікітюк Анастасія). В особистому заліку серед чоловіків І місце посів – Яремушко Олександр (6 очок с. Коростівці), ІІ-ІІ місця з однаковою кількістю очок (4,5) розділили – Любчак Ілля ( с. Сербинівці), та Тарнавський Іван (с. Северинівка). У змаганнях серед жінок І місце виборола Слушна Оксана (6,5 очок, смт. Браїлів), ІІ місце – Нікітюк Анастасія (6 очок с. Станіславчик), ІІІ місце – Матвійчук Маргарита(4,5 очок с. Жуківці). Переможці та призери нагороджені грамотами відділу у справах молоді та спорту Жмеринської РДА та райради ФСТ «Колос».

Цього ж таки дня, 25 лютого, розпочато змагання четвертої спартакіади серед ветеранів спортивного руху Жмеринщини. Перший вид спортивних ігор- змагання з шашок, в яких ветерани змагались у трьох вікових групах. У групі від 50 років до 60 років перше місце посів – Садовник Микола, друге місце виборов – Антонюк Анатолій і третім став Марчук Василь. У середній віковій групі від 61 року до 70 років перше місце посів – Шевченко Володимир, друге місце за Унковським Анатолієм і третє місце – Личкін Віктор. В найстаршій віковій групі найкращим став Чорний Василь, друге місце виборов Богословцев Володимир і третє місце посів Олдаковський Віктор. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу у справах молоді та спорту Жмеринської РДА та райради ФСТ «Колос».

25 та 26 лютого 2017 року в м. Вінниця проходив особисто-командний Кубок області з шашок - 64/100 серед команд міст, районів, клубів, підприємств та інших установ, в якому наш район представляли Іван Гоцуляк ( м. Жмеринка), Григорій Берещук (с.Северинівка) та Анастасія Варпіховська (с.Станіславчик). Наша команда посіла 3 загальнокомандне місце поступившись вінничанам та шашкістам з Калинівки. В особистому заліку Гоцуляк Іван посів друге місце, а Берещук Григорій увійшов до десятки кращих. В змаганнях серед жінок Анастасія Варпіховська посіла 5 місце. Вітаємо наших шашкістів з достойним виступом, та чекаємо на подальші спортивні звитяги.