Змагання з пішохідного туризму у закритих приміщеннях 21-ші обласні змагання з пішохідного туризму у закритих приміщеннях відбувалися протягом 17-19 лютого на базі Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст., які проходять щорічно під патронатом Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій.

  На чемпіонат прибуло 39 команд. За кубки області боролися юнаки та дівчата у складі команд Вінницького, Немирівського, Шаргородського, Оратівського, Калинівського, Липовецького, Тульчинського, Тиврівського, Жмеринського, Тростянецького, Козятинського, Хмільницького, Крижопільського районів та міст Вінниця, Козятин, Ладижин, Немирів.

  Жмеринський район представили учні Рівської ЗОШ І-ІІ ступенів (Співак Яна - 5 кл, Посвалюк Оксана - 5 кл, Зелінська Інна - 5 кл, Педстружко Володимир - 5 кл, Ластовецький Максим - 6 кл, Педстружко Анна - 7 кл, Дем`янчук Надія - 7 кл, Слободян Вікторія - 8 кл), яких підготував керівник туристично-краєзнавчого гуртка Районного будинку творчості школярів та юнацтва Рожок Михайло Володимирович.

  Цьогоріч на особисті старти дистанцій вийшли 394 спортсмени.Загальна кількість яких склала близько 500 забігів, за останні декілька років цей захід зібрав найбільшу кількість дітей.

  Змагання проходили у трьох категорія: особиста техніка (окремий залік для кожного спортсмена), командна смуга перешкод (командний залік) та конкурсно-спортивна програма (туристичні навички і знання рідного краю).

  Велика кількість команд, нові тренери і ще більша кількість дітей відвідує щорічний захід Обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій. Учні із задоволенням проводять спортивні будні і чекають наступної зустрічі з новими друзями.

  Змагання були захопливими, динамічними та непередбачуваними, учні Рівської ЗОШ І-ІІ ступенів показали себе з найкращої сторони! Слободян Вікторія зайняла ІІІ місце в області в номінації «Укладання рюкзака», а також команда Рівської школи виборола ІІІ загальнокомандне місце у цій же номінації.

  Особливу подяку хочеться оголосити спонсорам, які підтримали учасників морально та матеріально. Дякуємо за допомогу Мурашко В. М. та Мурашко О. М.