Управління соціального захисту населення райдержадміністрації рекомендує переглянути колективні договори до квітня 2017 року

  Прикінцевими положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (від 06.12.2016 року № 1774 - VIII) зобов’язано соціальних партнерів у тримісячний термін привести норми колективних договорів і угод у відповідність до чинного законодавства.

  Сучасний колективний договір, укладений з огляду на можливості підприємства, повинен ураховувати та забезпечувати життєво важливі потреби працівників – збереження робочих місць, гідну заробітну плату та недопущення її заборгованості, безпечні умови праці для збереження здоров’я, розширення соціальних гарантій та визначення конкретного механізму їх реалізації.

  Колективні договори обов’язково мають відповідати нормам трудового законодавства України, а також положенням Генеральної угоди на 2016-2017 роки, галузевих угод, територіальної угоди з регулювання соціально-економічних питань.

  Реєстрація колективних договорів, надання методичної і консультативної допомоги здійснюється відділом праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою:

  м. Жмеринка вул. Центральна, 7 каб.9 (тел.2-12-58)