«Учитель року» - це конкурс професійної майстерності, свято вчительської душі. Сьогодення вимагає від кожного вчителя відповідальності за свою роботу, відмови від шаблонних форм і методів роботи, уміння творчо будувати навчально-виховний процес. Головне – вчитель має бути творчою особистістю. Творчим може бути і молодий вчитель, і учитель з великим педагогічним стажем.

  У цьому році наш район на обласному етапі конкурсу представляли четверо наших колег: у номінації «Інформатика» – Раченко Л.О. (Жуковецька ЗОШ І-ІІ ст.); у номінації «Біологія» – Ковтуцька І.А. (Чернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.); у номінації «Початкове навчання» – Гнатенко Н.В. (Браїлівська ЗОШ І-ІІІ ст.); у номінації «Музичне мистецтво» – Мазур Т.Д. (Чернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.). Усі вони демонстрували свій фаховий рівень перед високопрофесійним журі.

  Жмеринський район може пишатися найкращим результатом – І місце в номінації «Біологія» виборола учителька Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ковтуцька Ірина Анатоліївна.

  У цьому році боротьба за звання найкращого педагога була нелегкою, адже в конкурсі взяли участь 19 вчителів біології з усієї області, серед яких були й неодноразові учасники обласного етапу попередніх років. Таких, котрі вміють перетворити сіру буденність на незвіданий шлях до зірок, котрі гідно пройшли непрості випробування, щоб скласти іспит на професійну майстерність.

  Підсумки конкурсу засвідчили, що Ірина Анатоліївна має належну фахову підготовку, ерудицію, знання предмету та методики викладання, володіє сучасними інноваційними технологіями.

  Крок за кроком, етап за етапом вона підіймалася на вершину педагогічної майстерності. Перемога на кожній сходинці була вагомою і знаменною: адже учителька стала «обличчям» рідної школи, села, району.

  Вітаємо Ірину Анатоліївну! Зичимо їй подальших успіхів, здоров’я та натхнення на шляху до здійснення своїх мрій!