Минає третій рік з того часу як під час, здавалося б, мирного протесту почали гинути люди. Вони не вимагали чогось неможливого чи забороненого, вони прагли змінити життя на краще, мати змогу вільно обирати, бути незалежними і заможними, жити у європейській, правовій державі. Серед мітингувальників були представники Жмеринщини. На превеликий жаль двоє наших земляків - Валерій Брезденюк та Леонід Полянський є і серед героїв Небесної Сотні.

  20 лютого 2017 року відбулися меморіальні заходи з нагоди Дня вшанування Героїв Небесної Сотні за участю керівництва району, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, інституцій громадянського суспільства та громадськості.

  Урочистою ходою учасники зібрання на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації О.Монастирським та заступником голови районної ради В.Бігасом пройшли до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам антитерористичної операції. Тут відбувся невеликий мітинг, на якому виступив В.Бігас. До стели пам’яті покладено квіти. Світлу пам’ять героїв вшановано хвилиною мовчання.