Напередодні дня закоханих свято з Святим Валентином і Амуром завітало в село Стодульці, де гостинно і тепло жителі села, молоді активісти на чолі з сільським головою Любов Романівною Голубенко їх зустріли. Цьогоріч в команді організаторів свята були відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації та Спілка ініціативної молоді Жмеринщини.

  Юні активісти, як спілка існують не так давно, але, певно, дуже символічно, що свою роботу вони розпочали зі свята кохання! Адже саме кохання та любов дарують кожній людині надію на майбутнє, розпалюють доброту в серцях, надихають на подвиги та вчинки про які з гордістю можна згадувати. Хочеться повторити слова, які відруковані на стіні в контакті молодих активістів: « Фронт-мен музичної групи «Бумбокс» Андрій Хливнюк написав дуже влучні слова: «люди ми тільки тоді, які дуже сильно любимо, тільки тоді, коли любимо ми – можемо зватись Людьми. Певно, слово «Людьми» написано з великої літери, так як колись нас вчили в школі. Сьогодні, ГО «СІМ» має на меті теж саме – стати Людьми з великої літери, стати освіченими та небайдужими представниками молодого покоління, стати свідомими громадянами рідної країни, які прагнуть і зможуть писати нову історію нашої держави. Як сказала голова Спілки Гамарник Аліна «Усе починається з малого. Сьогодні нас сім, завтра – 77, а через рік, з Божою допомогою, наші ряди поповняться молоддю – представниками кожного села району, які будитимуть від сплячки, що, на жаль, на довго затягнулася, свої громади. Ми віримо в це. І з вірою в серці (і дещо з тремтінням в колінах, адже нагадуємо, що це наш перший захід) ми приїхали в село Стодульці, де нас радо прийняли, щоб поділитися гарним настроєм.» А настрій був не просто гарний і святковий, а романтичний і навіть трішки казковий, тому що стріли Амура літали в святково прибраному залі і «влучали в ціль». Тепло яке було у залі було не лише в серцях кожного, але й завдяки зусиллям активістки села Пересади Анастасії та її родини, та допомоги завідуючої сільським клубом Куцої Надії Іванівни на столиках у всіх запрошених був теплий , запашний трав’яний чай , солодощі та фрукти. Пригощаючись смаколиками усі спостерігали за конкурсною програмою, яка відбувалась на сцені. 5 пар які брали участь в конкурсах на швидкість, виконували жартівливі та дотепні завдання ведучих, а саме змагались в написанні романтичних віршів, оригінально освічувались в коханні, та виконували інші веселі завдання. Між конкурсами місцеві маленькі жителі показували свої таланти - Бойчук Ярослав читав гуморески, Сеоктистова Аліна виконували пісню, а ведучі не давали розслабитись не лише учасникам на сцені, але й в залі, оскільки проводили конкурси і для глядачів, за що ті отримували солодкі і романтичні подаруночки.

  В таких конкурсах не буває переможців, тому всі пари отримали Сертифікати на Щастя та сувеніри, всі хто завітав на свято отримали не забутні враження та гарний настрій. Свято - це непросто один день в календарі, це наше життя, наше відношення до життя. Кохайте та будьте коханими, і свято у вашому житті не закінчиться.

  Т.Кабаровська, головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Жмеринської райдержадміністрації