«Мистецтво – це час і простір, у якому живе краса людського духу», - писав В.О. Сухомлинський. Саме таким художнім простором став для звичайних сільських діток театральний гурток «Шарм», створений в Жмеринському районному Будинку творчості школярів та юнацтва в 2002 році під керівництвом Головні Валентини Василівни

  Учасники театрального гуртка сьогодні – це 20 обдарованих , здібних та талановитих діток віком від 7 до 15 років..

  Виконавчий склад щороку частково змінюється, так як юні актори закінчують школу, проте гра на аматорській сцені та дух творчості допомагає дітям знайти себе у житті.

  В репертуарі колективу вистави за сценаріями кращих творів дитячих письменників. А нещодавно браїлівські поціновувачі мистецтва взяли участь в обласному фестивалі – конкурсі театральних колективів «Театральний калейдоскоп» серед театральних колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів (проводиться один раз у два роки).

  За результатами відбору І-го туру, в якому прийняло участь 16 колективів, до фіналу потрапило чотири – театральний гурток «Шарм» Комунальної установи «Жмеринський РБТШЮ», два колективи з м.Вінниці та один з м.Могилева –Подільського. Звичайно, це ще не перемога, але неабияке досягнення для звичайних сільських діток.

  Фінал конкурсу відбудеться 27 лютого у м. Вінниці. На ньому 20 юних вихованців гуртка представлять п’єсу «Дива в країні казок».

  Участь у таких конкурсах ще раз свідчить про те, що наші діти можуть і успішно конкурують з міськими дітьми і не лише в предметних олімпіадах, а й творчих конкурсах.

  Побажаймо ж успіху нашим маленьких артистам!

  Директор Жмеринського РБТШЮ Алла Ланова